Меню Закрыть

Tanečné kurzy pre ženy v Nitre — American Tribal Style (ATS®)

tanečné kurzy, tanečný kurz, kurz tanca, tanec, tanecne kurzy, tanec Nitra, tanecne kurzy Nitra, tribal dance Slovakia, tribal belly dance, tanec slovensko, tanečné workshopy, tanečný workshopKeď hýbeme sa, žijeme. Keď dýchame, žijeme. Súhlasíte s tým? A chcete žiť ešte lepšie a krajšie? Navštevujte regulárne tanečne kurzy Tribal Trident v Starej Vodárni a zažite si nové skúsenosti v živote, pevnejšie a pružnejšie telo, lepšiu kondičku a pamäť a otvorenie seba ako lídra aj účastnícky tanečnej skupiny. 

Tieto vynikajúce možnosti vám dá tanec American Tribal Style (Americký Tribal Štýl) a ja, Lana Trident, psychologička, ktorá tancuje… Zoznámiť sa so mnou môžete tu>

Psychológia tanca s Lanou Trident: 

tanečné kurzy, tanečný kurz, kurz tanca, tanec, tanecne kurzy, tanec Nitra, tanecne kurzy Nitra, tribal dance Slovakia, tribal belly dance, tanec slovensko, tanečné workshopy, tanečný workshop

Tanečné kurzy ATS® stimulujú interakciu v tíme a súcit — namiesto rivality a žiarlivosti zacítite si podporu a dôveru. Je to pozitívny vplyv aj na vzťahy s ostatnými ľuďmi. Fyzický rozvoj je zaručený: posilnenie tela, spevnenie chrbtici a menej bolesti v krížoch, ploché bruško a pružnosť v bokoch, Flamenco postava (vzpriamená a hrdá sama na seba) — toto všetko si vnesiete do bežného života. A ešte naše tanečné kurzy učia zdieľaniu radosti zo života.

 • Navštevujte tanečné kurzy ATS® v Nitre a rozvite si ohybnosť kĺbov, pružnosť svalov, ženskú postavu (ploché bruško, silné stehná, otvorený hrudník). 
 • Spoznajte svoje telo lepšie a toto bude mať pozitívny vplyv aj na váš emocionálny stav.
 • ODPORÚČAM ATS® tanečné kurzy v Nitre všetkým ženám, ktoré majú sedavú prácu pri počítači, s minimálnym pohybom, s psychickou námahou, ktorej sa treba zbaviť. 

S radosťou odpoviem na vaše potenciálne otázky tu a uvidíme sa na našich tanečných kurzoch v Starej Vodárni 🙂

Tanečné kurzy American Tribal Style alebo ATS® je farebný a dynamický štýl ľudového tanca, v ktorom tanečnice navzájom improvizovane spolupracujú. Vytvorený bol v San Franciscu v roku 1980 Carolenou Nericcio. Slovník ATS® sa stáva medzinárodným jazykom ako esperanto, máme zvláštne signály a tancujeme V SKUPINE synchrónne a elegantne na hudbu s etnickým nádychom. 

Tanečne kurzy ATS® stimulujú interakciu v tíme a súcit — namiesto rivality a žiarlivosti zacítite si podporu a dôveru. Je to pozitívny vplyv aj na vzťahy s ostatnými ľuďmi. Fyzický rozvoj je zaručený: posilnenie tela, spevnenie chrbtici a menej bolesti v krížoch, ploché bruško a pružnosť v bokoch, Flamenco postava (vzpriamená a hrdá sama na seba) — toto všetko vneste si do bežného života. A ešte naše tanečne kurzy učia zdieľaniu radosti zo života.

Napriek tomu, že tanečný štýl ATS® adoptoval niektoré prvky z orientálnych a egyptských kmeňových tancov, je to samostatný a syntetický tanec, ktorý spájal rôzne kultúry. Z môjho pohľadu tanečné kurzy a tanečný štýl ATS® má svoje čaro a prednosti, napríklad:

 • V tanci ATS® neexistuje rivalita alebo súťaž, pretože rešpektujeme unikátnosť každej tanečnice. Namiesto sútaže — festivaly a hafly (súkromne party), kde ženy komunikujú medzi sebou v tanci, učia sa spolupráci a dôvere.
 • Tanec ATS® nie je zameraný na flirt alebo na prilákanie mužov. Je to tanec ženskej sily a samostatnosti. Bez erotického podtónu a kostýmov (o tom si môžete  precitať ďalej).

NOVÝ LETNÝ TRIMESTER 2019 sa záčina!

 • Tancujeme naboso alebo v ponožkách.
 • Pohodlné oblečenie: tričko alebo krátky top, leginy, na boky — šatka (textilná).
 • Vezmite s sebou fľašu  s vodou a uterák.

od 2. apríla – 20. júna 2019

Úroveň: začiatočníci a mierne pokročilé, ženy 21+

Rozvrh: UTORKY a ŠTVRTKY 18.30 — 20.00

Miesto konania: Stará Vodáreň, Park Sihoť, Nitra

Cenník tanečných kurzov v Nitre:

 • 60,00 / mesiac (8 lekcií po 90 min) = 7,50/lekcia 

Pozor! Prečo navštevovať tanečné kurzy ATS® s Lanou Trident?

 • Tribal dance je multi-kultúrny tanec, zameraný na radosť a kondičný tréning 2-v-1.
 • Tanečné kurzy ATS® pomáhajú rozvíjať ženskosť a sebavedomie, pretože je to tanec Ženskej Sily.
 • Tanečné kurzy pre ženy s Lanou Trident vás naučia ovládať svoje telo a umenie zvádzať pohybom.
 • Tanečné kurzy v Nitre trvajú 90 min a prinášajú radosť a energiu na cely deň 🙂
 • Keď máte sedavú prácu pri počítači, s minimálnym pohybom, s psychickou námahou, ktorej sa treba zbaviť, NAVŠTEVUJTE NÁS REGULÁRNE!

Tanečne videá pre inšpiráciu. Pozrite si a pridajte sa k nám:

Prezentácia Tribal Trident 

— tanečné kurzy pre ženy v Nitre

ATS Flashmob 2018 

na kurze tanca Tribal Trident Nitra

Zakladatelia ATS-štýlu tanca

— FatChanceBellyDance®  (USA)

Karneval s Tribal Trident

ATS na Drumpoint Festival Nitra 2018

Zaujímave! ATS®-kostým pre vystúpenia

ATS znamená nielen krásne pohyby, ale aj krásne kostýmy, na ktoré majú vplyv Orient, egyptský, španielsky a indický štýl…

Tradičný ATS-kostým zahŕňa: 

1. Široká ATS sukňa 25 yards (asi 22 m) (normálne používame 2, ako vrstvy).
2. Široké a farebné nohavice.
3. Choli (tričko na hornú časť) — môže byť rôznej farby.
4. Podprsenka, vyšívaná mincami, mušľami, atď.
5. Šperky (niečo starodávne, indické alebo afganské, žiadne Swarowski alebo trblietky!)
6. Čelenky na hlavu (nepovinné) a KVETY umelé (ruže, pivonky, maky)
7. Opasok (neturecký, ani arabský, viac etnický, s korálkami a mincami — lepšie handmade) a šatka na boky (farebná, háčkovaná, bez mincí!)

(c) Lana Trident — pre tanečné kurzy v Nitre — Tribal Trident (SK)